HİZMETİN İFASI

MOSA Legal’in vereceği hizmet, uzaktan hukuki danışmanlık hizmetidir. Uzaktan verilecek bu hukuki hizmet, üyenin telefonla MOSA Legal’i arayarak, avukatla görüşme yapması suretiyle gerçekleşecektir.

Üyenin, MOSA Legal’i arayarak, bir defa bile hizmet alması, hizmetin, MOSA Legal tarafından ifa edildiği anlamına gelir.


ÜYELİK İPTALİ VE HİZMET BEDELİNİN İADESİ

www.mosalegal.com'dan satın alınan üyelikler, satın alma tarihinden itibaren (14) gün içerisinde iptal edilebilir. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin “Cayma Hakkının İstisnası” kapsamında değerlendirilen; 15.1.h. maddesi uyarınca; yukarıda anılan (14) günlük süre içerisinde üyenin onayı ile hizmetin ifasına başlanılmamış olması gerekir. Bu kapsamda söz konusu (14) günlük süre içinde hizmetin ifasına başlanılmış üyelikler iptal edilemez.

İptal hallerinde üyenin, üyeliğini iptal etmek istediğine dair açık bir bildirimi (Bu bildirim üyelik numarası ile ad-soyad bilgilerini içerir şekilde yapılmalıdır.), (14) günlük süre içinde MOSA Legal’a e-mail (info@mosalegal.com) yoluyla yöneltmiş olması yeterlidir. 

İade işlemi, üyenin banka veya kredi kartına makul sürede yapılır. MOSA Legal tarafından hizmet bedelinin iadesinin bankaya yapılmasında sonra; iade edilen bedelin, üyenin hesaplarına yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, olası gecikmelere MOSA Legal’in herhangi bir şekilde müdahalesi ve sorumluluk üstlenmesinin mümkün değildir. 

 


İyzico
Whatsapp